Sırala
Görünüm

Cappmoda sayesinde envaiçeşit bel çantasına sadece tek tıkla ulaşabilir, hatta zincirli bel çantası, kemerli bel çantası, rugan bel çantası, kot bel çantası vb. filtreleri kullanarak tam da istediğiniz gibi bir ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Tulum ve beyaz spor ayakkabısı giyiyorsanız, bel çantası modelleri arasından zincirli bel çantası seçebilirsiniz. Kısa üst ve yüksek belli kot ile beyaz bel çantası kombinleyerek spor şık bir kombin elde edebilirsiniz.

Vintage bel çantası ile harika kombinler yaratabileceğinizi de unutmayın. En iyi vintage bel çantası modelleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra tarzınızı en iyi yansıtacağını düşündüğünüz diğer parçalar ile kombinleyebilirsiniz. Bel çantası kemerli olsun diyorsanız da kıyafetinizi biraz salaş seçmeyi düşünebilirsiniz. Şüphesiz bol giyinmek, her kadının en sevdiği tarzdır. Salaş bir elbiseyi, tulumu veya bluzu harika bir kemerli bel çantası ile kombinleyerek iddialı görünebilirsiniz. Bilhassa çantanızı sürekli unutan biriyseniz kemerli bel çantaları sizin için ideal olacaktır. Retro bel çantası modelleri ile kombininizde harika bir uyum yakalayarak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Rugan ayakkabılarla çantanız arasında bir uyum yakalamak için tek yapmanız gereken, rugan bel çantası modellerine göz atmak. Genellikle siyah bel çantası tercih edenler kumaş olarak ruganı seçiyor tabi siz kot kumaşındaki bel çantası modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Elbise ve palto üzerinden takacağınız gösterişli bir bel çantası ile belinizi vurgulayabilir ya da zarif bir etek ve bluz üzerine takarak göz alıcı bir kombin yaratabilirsiniz. Maskülen bir tarzınız varsa şayet kıyafetinizi canlandırmak adına zarif bel çantası modellerine göz gezdirebilirsiniz. Kombininizde çantanızı vurgulamak ve ruj renginizle uyum sağlamak istiyorsanız da kırmızı bel çantası modelleri ilginizi çekebilir. Sokak modasını yakından takip ediyor ve kendi tarzınıza yansıtmak istiyorsanız bel çantası sizin de vazgeçilmeziniz olacak şüphesiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.