Sırala
Görünüm
 • Dar kesim veya biraz daha salaş kesim modelleri ile sunulan bu pantolon modellerini günlük kombinler yapmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hem rahat ve konforlu olması hem de spor şıklığı taçlandırması açısından kadınlar tarafından oldukça beğenilerek kullanıyor.

  Kargo Pantolon Modelleri

  Kargo pantolon modelleri her ne kadar aynı kalıp ile sunuluyor gibi görünse de ince tasarım detayları ile birbirinden farklılık gösteriyor. Ürünün en temel özelliği iki yanda da diz boyunda cepler taşımasıdır. Bu pantolon gurubunda en dikkat çeken detayın cepler olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Aynı zamanda bile kısmı lastikli veya lastiksiz olan farklı modeller de sunuluyor. Cappmoda alt giyim pantolon kategorisinde farklı renkler ile sunulan ürünlerin tümüne bakabilirsiniz. Tarzınızı yansıtan ve spor şıklığın temsilcisi olan bu pantolon modelleri içerisinden dilediğiniz beden ve renk aralığını inceleyerek satın alabilirisiniz. Yine bel kısmı düğmeli ve kemerli modellerin yanı sıra sadece lastikli olarak sunulan ürünler de yer alıyor. Siyah, beyaz, krem, haki veya kamuflaj desenli pantolonlar arasından tarzınızı yansıtan modeli seçerek hızlı ve güvenli bir alışveriş yapmanız mümkündür. Havuç kesime biraz daha yakın olan yanları cepli ve spor bir şıklık oluşturacak olan pantolonları da inceleyerek tercih yapabilirsiniz

  Kargo Pantolon Fiyatları

  Kargo pantolon fiyatlar alıcıları tarafından merak ediyor. Her pantolon için kullanılan kumaşların ve tasarımın farklı detayları fiyatların ortaya çıkmasında büyük bir rol oynuyor. Her bütçeye hitap eden fiyatlar ile sizlere hizmet veren Cappmoda ürünlerini siz de çok beğeneceksiniz. Genel itibari ile 50 TL ve altı ürün gurubundan seçim yaparak şık kombinler oluşturabileceğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Cappmoda ayrıcalığı ile sunulan tüm pantolon modellerinde kaliteli kumaşlar, şık tasarımlar ön plana çıkıyor. Cazip fiyatlar ile satın alma ayrıcalığını yaşamak için hızlıca kategori ziyareti yaparak tarzınıza en uygun bulduğunuz modeli hemen güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Üstelik 100 TL ve üzeri ü alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkânından da faydalanmanız mümkündür. Kaliteli, güvenilir ve hızlı bir alışveriş için siz de Cappmoda’yı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.