Sırala
Görünüm

Kot veya tayt ile kombinlenecek tuniklerin yanı sıra sade bir elbise olarak tercih edilebilecek tunikler de bulunuyor. Farklı ve göz alıcı tunik modellerinin tümü cappmoda güvencesi ile sizlere sunuluyor. Çünkü sunulan tüm tunikler cappmoda ayrıcalığı ve güvencesi altındadır. Bu da size eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Elbise Tunik Modelleri

Tunik modelleri ikili kombinlerin yanı sıra tek parça olarak da kombinlenebilir. Uzun veya diz boyunda olan tunikleri elbise olarak da kombinlemeniz mümkündür. Kısa kollu veya sıfır kollu olarak sunulan diz üstü tunik modelleri genelde kadınlar tarafından daha çok elbise olarak kullanılıyor. Sade bir spor ayakkabı ile tamamlayacağınız tunikler sizi son dere rahat hissettirmenin yanı sıra şık bir görünüm elde etmenize de yardımcı olacaktır. Siyah, kırmızı, pudra, vizon veya beyaz gibi renk seçenekleri ile sunulan tüm tuniklere cappmoda tunik kategorisinden erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tuniklerde kadife ve diğer kumaş türleri ile sunulan modelleri de görebilirsiniz. Kısa kollu veya uzun kollu olarak sunulan tunikler de aksesuar olarak kemer de tercih ederek daha asil bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Günlük yaşamınızda veya iş hayatınızda kolay bir kombin için siz de tunik modellerini rahatlıkla tercih edebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Giy ve çık mantığı ile giyinmeyi seviyorsanız o halde tunikler tam da size göre olacaktır.

Tunik Modellerinin Fiyatları

Tunik modelleri elbise veya normal tunik olarak sunuluyor. Her iki model türü içinde kumaş ve tasarım farklılıkları bulunuyor Bu farklılıklar fiyatların da şekillenmesinde büyük bir role sahiptir. Cappmoda tunik kategorisinde sunulan ve her zevke, tarza hitap eden tunikler aynı zamanda her bütçeye de hitap ediyor. Oldukça makul fiyatlar ile sunulan tunikler kaliteli ve kullanışlı olma özelliğini de beraberinde getiriyor. Tunik modelleri arsından size hitap edeni hızlıca bulmak ve incelemek için kategori ziyareti yapabilirsiniz. Alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlarken aynı zamanda ücretsiz kargo kampanyasından da yararlanmanız mümkün olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.