Sırala
Görünüm
 • 1 2
  Etekler sadece yaz aylarında tercih edilmiyor. Şahane kombinler yaratarak dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracağınız uzun etek modellerinin tümü cappmoda kalitesi ile sunuluyor. Farklı desenlerin yanı sıra en kaliteli kumaşlar ile üretilen eteklerin tümünü detaylı olarak inceleyerek, güvenli bir şekilde satın almanız da mümkündür. Kaliteli etekleri seçerek hem klasik hem de spor kombinlere imza atabilirsiniz. Genelde diz boyunda olan uzun etekler için çok farklı tasarımlar sunuluyor.

  Uzun Etek Modelleri

  Uzun etek modelleri için sayısız tasarım bulabilirsiniz. Genelde etek denilince genelde akla ayak bileklerine uzanan ve uçuşan modeller gelse de diz boyu modellerin de şıklığını göz ardı etmemek gerekiyor. Bu yıla damga vurmayı başaran etek modelleri arasında asimetrik kesimler ile stilinizi ortaya koyabilir ve tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Asimetrik kesimler zaten sıra dışı bir esinti yarattığı için, sade yarım düz veya topuklu botlarınız ile bütünleyerek görüntünüzü keskin olmaktan çıkarıp, asilliğe kavuşturabilirsiniz. Yine asimetrik kesimlerin dışında kalan klasik kesimlere sahip ancak asaletin temsilcisi olan etek modelleri de size hitap edebilir. Bu etekleri hem spor hem de klasik kombinleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kırmızı, siyah, beyaz, karışık renkli, ekoseli, pileli, asimetrik, kloş, çan, kalem, dar, salaş gibi farklı desen, renk, model ve tasarımlar ile sunulan etekler arasından size hitap edeni bularak kolayca satın alabilirsiniz. Cappmoda’nın sizlere özel olarak seçip sunduğu etek modellerini siz de çok beğeneceksiniz!

  Uzun Etek Fiyatları

  Uzun etek denilince akla tek bir çizgi gelse de, çok sayıda alternatif alt gurup modelin yer aldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Eteklerin kumaşları ve tasarımları birbirinden oldukça farklılık gösteriyor. Kaşe veya keten kumaşlarda fiyatlar farklı olurken, penye veya tül kumaşlarda daha farklı olabiliyor. Bu nedenle etek modelleri için net bir fiyat söylemek tamamen yanlış olacaktır. Ancak şu söylenebilir ki; cappmoda’da yer alan tüm etek modelleri oldukça makul fiyatlar ile sunuluyor. Her bütçeye ve beraberinde stile hitap eden etek modellerinin tümüne cappmoda etek kategorisi üzerinden ulaşmanız mümkündür. Uygun fiyatlı ancak kaliteli olan tüm giyim ürünleri için en doğru adres cappmoda’dır.
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.