Sırala
Görünüm
 • 1 2 3 4 5 ... 7

  En Seçkin Tasarımlarıyla Bluzlar Cappmoda'da!

  Bu tasarımlar arasında, çalışma hayatında ve şık davetlerde de keyifle kullanabileceğiniz kadın giyiminin önemli reyonu, kadın bluzlarına da rastlayacaksınız. Birbirinden zarif ve şık bayan bluz tasarımları, her kadının hayatın tüm anlarında ihtiyaç duyabileceği çizgileri son trendin dokunuşlarıyla yeniden yorumluyor. Kadından ilham alıp, kadın ihtiyaçlarına yanıt veren koleksiyonların sahibi CAPPMODA bluz reyonuyla da bu değerini ve stil sahibi kadınların gardırobundaki yerini sürdürüyor. En gösterişli parçalar haline gelmesi de, günlük şıklıkta tamamlayıcı rol oynaması da oldukça kolay olan bayan bluz modelleri, farklı parçalarla birleştirerek iyi görünüme ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kumaş pantolonlar ve dökümlü ceketlerle birlikte kullanarak klasik bir ofis şıklığının yanı sıra, canlı tek renklerden oluşan kadın takım elbiselerin içinde kullanılarak da özgün bir ofis tarzına hizmet eden ürünler haline geliyor.

  Bayan Bluz Şıklığını Ayrıntılarla Güçlendirin!

  Dantel detaylarının hem yaz hem kış kreasyonlarında sıklıkla kullanıldığı bayan bluz  reyonunda, salaş kollu, omuz dekolteli ve hareketli bayan bluz önerilerini de bulabilirsiniz. Floral desenlerin hakim olduğu hareketli bayan bluz modelleri yaz aylarında kot şortlarla değerlendirerek günlük şıklığınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Yaka detaylarının bluzlarda kullanılması da, feminen ayrıntılarla zenginleştirilmiş kombinler için önemli bir dokunuş haline geliyor. Kot pantolonlar veya tek renk pantolonlarla birlikte kullanıldığında hem sokak stilinde hem de gündüz şıklığında değerlendirilebilecek parçalar olarak karşınıza çıkıyor. Puantiyelerin, fırfırların klasik ve dönem şıklığını bayan bluz reyonunda da bulabiliyoruz. Kendinden hareketli detaylara sahip bu bayan bluz modelleri şık davetlerde, çok fazla aksesuara dahi ihtiyaç duymadan kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Çiçekli desenlerin ayrıntılarda kullanıldığı sade bluzları ise her mevsim tercih ederek enerjinizi yükseltecek kombinler yaratabilirsiniz. Croptop modasından da geri kalmayan CAPPMODA bluz reyonu içerisinde bu güncel trendin en zarif yorumlarını da tasarımlar arasında yeniden değerlendiriyor.

  Şık giyinmeyi seven her yaştan kadının, yaşamın her noktasında olması, giyim ihtiyaçlarında da farklılıklara sebep olsa da görünümünden temel beklentisi kendi tarzını yansıtabildiği ve içinde kendini iyi hissedebildiği kombin önerilerine sahip olmasıdır. İster günlük hayatın hareketli koşturması, ister çalışma hayatının yüksek enerjisi ve şehrin kaçınılmaz temposu sırasında kendini iyi hissetmesi için en değerli motivasyon da tabi ki iyi bir görünüme en şık ve özgün detaylarla sahip olmaktır. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.