İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

20 Ocak 2020
İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

Hızla değişen moda akımları 70’lerin en büyük trendlerinden birinin gardıroplarımıza geri dönüşünü sağladı! Artık ispanyol paça pantolonlar, stil sahibi bir görünüm kazanmayı sağlayan yegâne parçalardan birisi olarak tanınıyor. Tabii ki, hızlı bir dönüş yapan bu pantolonlarla istenilen görüntüyü elde etmek için nasıl kombinleneceğinin öğrenilmesi gerekiyor.

Beyaz Tişört Her Zaman İyi Bir Fikirdir!

Klasik beyaz tişörtler her şeyle olduğu gibi ispanyol paça pantolonlarla da hoş bir görünüm yaratır. Her kadının gardırobunda bulunan bu can kurtaran giyim parçası, sportif bir şıklık elde etmenizi sağlar. Crop top havasını bu görünüme taşımak isteyenler tişörtlerinin önünü bağlayarak bel hizasını yükseltebilir ve bunu başarabilirler!

Resmi Bir Şıklık İçin…

Daha resmi bir ortam için şık bir tunikle kombinleyebilirsiniz. Özellikle beyaz İspanyol paça pantolonları kombinlerken bu seçenek ideal olacaktır. Çünkü beyaz pantolonları kombinlerken kullanabileceğiniz koyu hâkî ve lacivert gibi renk seçenekleri tuniklerde oldukça hoş görünümler yaratır.

Crop Toplar ve İspanyol Paça Pantolonlar

Yüksek belli ispanyol paça pantolonlar, ince kumaşlı bir crop topla büyük bir uyum gösterecektir. Bu kombin, bacaklarınızı vurgulayarak zarif ve mütevazı bir görünüm yaratır. Crop top kazak seçenekleri soğuk havalarda sportif bir görünüm elde ederken resmiyeti tam olarak elden bırakmak istemediğiniz zamanlar için ideal olacaktır. Crop top sweatshirtler ise tamamen dinamik bir görünüme bürünmek istediğiniz anlarda sizlerle! Sıcak havalar için crop top seçenekleri arasında tişörtler de bulunmaktadır.

Retro Tarz

Koyu lacivert İspanyol paça pantolonlar 70’lerin retro havasını kombinlerinize yüzde yüz olarak taşımanızı sağlar. Aynı havayı taşıyan bluzlarla giyerek bu ahengi yakalayabilirsiniz. Altına giyeceğiniz sneaker tarzı ayakkabılar, 70’lerin tarzıyla günümüzü birleştirerek adeta bir moda köprüsü görevi sunar!

Eğlenceli Tasarımlar

Bahar aylarının eğlenceli tasarımlarını taşımak istediğiniz zamanlarda çiçekler gibi çeşitli desenlerle bezenmiş renkli ispanyol paça pantolonları tercih edebilirsiniz. Üstüne seçeceğiniz parçayı beyaz, siyah ve gri gibi renklerden tercih ederseniz tüm dikkatleri pantolonun üzerine çekmeyi başarırsınız. Pantolonda bulunan çeşitli desenlerdeki renklerden birini seçip, onun rengindeki bir üst giyim parçasını tercih ederseniz uyumlu bir geçiş yaratarak ahengi yakalarsınız!

Neden İspanyol Paça Pantolonlar Giymelisiniz?

Bu harika tasarımlar daha kendinden emin bir görünüm çizmenizi sağlar. Tarzını tanıyan, kombinlemeyi bilen ve sınırları zorlamayı seven birisi olarak görünürsünüz. Bunların yanı sıra ispanyol paça pantolonları gardırobunuza ekleyerek kazanacağınızın birçok fayda bulunmaktadır.

Geniş paçalı olan bu pantolonlar her boydan kadın için ideal bir tercih yaratır, çünkü bel kısmı iyi oturduğunda bacakları olduğundan daha uzun bir görünüme sokar. Daha zarif ve elegant bir sonuç sağlar.

Her şeyden öte bu pantolonların eşsiz tasarımı oldukça rahat bir kullanım süreci sunar. Vücudunuzu tamamen sarmaması, kendinizi özgür hissetmenizi sağlar. İspanyol paça pantolonları, konforun, şıklığın ve son moda akımlarının tadını çıkarmanız için gardıroplarınızda yerini almayı bekliyor!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.