Değişim ve İade

DEĞİŞİM

 

Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar?

 

cappmoda.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "14 Gün"dür.

 

Değişim ve iade İşlemlerini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

 

  • Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız MNG Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.

  • Değişim veya iade etmek istediğiniz ürünleri kullanılmamış, zarar görmemiş, etiketi koparılmamış, yıkanmamış bir şekilde kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi bir durum oluşması halinde değişim veya iade işlemleriniz kesinlikle kabul edilmeyecektir.

  • Ürünleri Mng Kargo: 363590790 gönderi kodunu kullanarak karşı ödemeli bir şekilde geri gönderim sağlayabilirsiniz kargonuzun içerisinde bulunan faturanın en alt kısmına gönderim sebebi (İade ise iade şeklinde değişim ise hediye çeki şeklinde) not düşmenizi rica ederiz.

  • Mng değişim ve iade kodu : 363590790

  • Tüm değişim ve iade işlemlerinde kargo alıcıya aittir. Lütfen kargolarınızı karşı ödemeli olarak gönderiniz. Kargoya herhangi bir ödeme yapmayınız kargonuz bizlere ulaştıktan sonra kargo bedeli bakiyenizden düşülecek  ve tarafınıza alacaklı olduğunuz ürün tutar miktarında hediye çeki tanımlanacaktır. (iadelerde para iadesi şeklinde, ürün değişimlerinde hediye çeki tanımlaması yapılacaktır.)

  • Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturmak için web sitemize olan üyeliğinize tanımlayacağımız hediye çeki ile cappmoda.com adresinden istediğiniz ürünlerden sipariş verebilirsiniz.

  • Sitemize üyelikleri bulunmayan müşterilerimizin değişim işlemleri için +90 553 704 07 87 no’lu whatsapp hattımız ile irtibata geçmeleri rica olunur.

  • İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

  • Farklı bir kargo şirketi ile kargo ödemenizi yaparak gönderebilirsiniz. Bu durumda ürün bedeli tarafınıza hediye çeki olarak tanımlanacaktır.

 

İADE

 

Siparişim defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

 

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Tarafınıza ulaşan ürün yanlış veya defolu ise, size en yakın MNG Kargo Şubesine 363590790 Kodu ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. İade kargosu tarafımıza ulaştığında gerekli kontroller sağlanarak istemiş olduğunuz ürün tekrar kargolanacaktır. (İade sebebinizi yazarak paket içerisinde göndermeniz gerekmektedir.)

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın ve bizi bilgilendirin.

 
Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?
 

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak iade edilmektedir.

Ödemelerinizi kredi kartı ile gerçekleştirdiyseniz ödemeleriniz 1 ile 10 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılır.

Ödemelerinizi EFT-HAVALE yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz ödemeleriniz gönderim yapmış olduğunuz iban numarasına 10 iş günü içerisinde yatılır.

Ödemenizi kapıda ödeme şeklinde gerçekleştirdiyseniz iban bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 10 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.

Geri ödeme gün sayıları işletmemiz tarafından belirlenmemektedir. İşletmemizin kesinlikle geri ödeme gün sayıları hakkında müdahale şansı bulunmamaktadır.

 Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi?

 

Vermiş olduğunuz IBAN dan kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için WhatsApp Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.(+90 553 704 07 87)

 

*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE SİPARİŞ FORMU İBRAZI ZORUNLUDUR.

*DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ MNG KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

*KAMPANYA GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE VE AKSESUARLARDA DEĞİŞİM VE İADE  BULUNMAMAKTADIR.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.