Blog

Tunik ve Pantolon Kombinleri

24 Şubat 2020
Tunik ve Pantolon Kombinleri

Ben stilimi her zaman yansıtan parçalar ile kombin yapmayı seviyorum diyorsanız size şahane önerilerimiz var! Biliyorsunuz ki; tüm giyim kombinlerinde ön plana çıkan unsur renk ve doğru parçaların uyumu oluyor.

Siyah Elbise Nasıl Kombinlenir?

07 Şubat 2020
Siyah Elbise Nasıl Kombinlenir?

Zahmetsiz bir şıklığın altına imza atacak olan siyah elbise kombinleri trendler arasından hiç düşmeden tercih edilmeye devam ediyor. Her kadının dolabında mutlaka en az bir adet düz siyah elbisesi bulunur. Özellikle hızlı ve şık kombinler yapılması gerektiği zaman bu zamansız siyah elbisenin kurtarıcı parça olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Mom Jean Kombinleri

27 Ocak 2020
Mom Jean Kombinleri

Zamansız modanın en temel parçalarından biri olan mom jeanler ile şahane kombinler yapabilir ve tarzınızı direk yansıtabilirsiniz.

İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

20 Ocak 2020
İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

Hızla değişen moda akımları 70’lerin en büyük trendlerinden birinin gardıroplarımıza geri dönüşünü sağladı! Artık ispanyol paça pantolonlar, stil sahibi bir görünüm kazanmayı sağlayan yegâne parçalardan birisi olarak tanınıyor. Tabii ki, hızlı bir dönüş yapan bu pantolonlarla istenilen görüntüyü elde etmek için nasıl kombinleneceğinin öğrenilmesi gerekiyor.

Kombin Nasıl Yapılır?

15 Ocak 2020
Kombin Nasıl Yapılır?

Moda, uzun yıllardır yaşamın büyük bir parçasını oluşturuyor. İnsanların kişiliklerini, duygularını ve enerjilerini ifade etmeleri için bir araç olarak kullanılıyor. Moda dünyasında, kendini gösterirken uyumlu bir görünüm elde etmenin yolu ise kombinlerden geçiyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.