Değişim ve İade

www.cappmoda.com adresinden satın almış olduğunu ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade/değişim teslim tarihinden itibaren 7 İŞ
GÜNÜDÜR.

Değişim işleminde bilgi almak için; 0 553 174 07 87 numaralı Whatsapp Değişim Hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Değişim yapmak istediğiniz ürününüzü anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile aşağıda belirtilen adresimize gönderimini sağlayabilirsiniz. 

İşlemlerinizin yapılabilmesi için faturanızın arka yüzüne değişim nedenini yazarak, isim ve soyisim ile beraber imzalamanız gerekmektedir.

Kampanyalı ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.

 

İade işlemi yapmak için siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın arka yüzüne iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı yazarak imzalamanız gerekmektedir. 

İade işleminde bilgi almak için; 0 553 174 07 87 numaralı Whatsapp Hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerinizi faturanız ile beraber aşağıda belirtilen adresimize MNG Kargo ile olarak gönderebilirsiniz.

Gönderi Adresi:

Sanayi Mh. Atatürk Cd. Real Merter Toptan Tekstil AVM A4 Blok 3-6 No'lu Mağazalar No:51/3 Kat:2 Güngören / İstanbul  - İSTANBUL

 

Ücret İadesi; Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.

Taksitli ödemelerinizde;

-İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.

-İade tutarını bir sonraki ekstrenizde + bakiye olarak  görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.

-Eğer iadeden önce her hangi bir taksit ödendiyse, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin hepsini yatırır.

-Kargo ücreti iade edilmez.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.